Muminki i przyjaciele pięknie przedstawione przez dzieci

Słubicka biblioteka była organizatorem rodzinnego konkursu plastycznego „Muminki i przyjaciele”, w którym wzięło udział 16 drużyn z całego powiatu słubickiego. Z dziećmi do stworzenia prac usiedli razem rodzice, rodzeństwo czy dziadkowie. Komisja jednogłośnie stwierdziła, że najciekawsze prace przygotowali: Artur Nikodem z Połęcka (8 lat) z mamą, siostrą i babcią oraz Wiktoria Głodna (5 lat) i Małgorzata Głodna (7 lat) z Ośna lubuskiego, którym pomogła mama. Oni zdobyli ex aequo pierwsze miejsce.

Drugie miejsca też były dwa: wywalczył je Wojciech Koszela (6 lat) z mamą, tatą i bratem (Ośno Lubuskie) oraz Urszula Tomczak (11 lat) z mamą (Słubice). Trzecie komisja przyznała Gabrieli Mizerskiej (12 lat) z  Białkowa.

Były też wyróżnienia. Otrzymali je: Kinga Berezowska (9 lat) z mamą i prababcią (Słubice), Małgorzata Goluch (8 lat) z Cybinki, Marta Jasiewicz (7 lat) z mamą, tatą i bratem (Słubice), Alicja Stachowiak (8 lat) z mamą (Słubice), Anastazja Biel (7 lat) i Stella Biel (4,5 lat) z mamą (Słubice), Piotr Mikulski (3 lata) z mamą i tatą ( Radzików), Wojciech Mikulski ( 5 lat) z mamą, tatą i bratem ( Radzików) Jagoda Pacholec (11 lat) - Ośno Lubuskie, Tomasz Kukla (7 lat) i Maciej Kukla (8 lat) z mamą (Ośno Lubuskie), Julia Chojnacka (14 lat) i Franek Chojnacki (9 lat) z mamą (Ośno Lubuskie), Hanna Gołaś (11 lat), Słubice. 

Serdecznie gratulujemy.