Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Koncert TEDE podczas studenckiego festynu „Święto Lata”

Przed południem runda po akademikach, po południu piwna joga, a wieczorem występ raperów Tede i Abla – w środę, 12 czerwca br. Uniwersytet Europejski Viadrina zaprasza do udziału w Viadrina Day 2019. W programie między innymi: Dzień Otwartych Drzwi, festyn rodzinny, zajęcia sportowe, targ rękodzieła i koncerty. Viadrina Day odbędzie się we Frankfurcie nad Odrą, między budynkiem uniwersyteckim Gräfin-Dönhoff, kampusem, a placem Brunnenplatz.

Największą atrakcją tegorocznego festynu organizowanego przez samorząd studencki AStA na frankfurckim placu Brunnenplatz będzie koncert warszawskiego rapera Tede, który wystąpi ze swoim słubickim kolegą Ablem. Ich występ jest częścią wieczornego programu muzycznego, który rozpocznie się o godzinie 18.00. Na scenie usłyszymy również niemiecką grupę hiphopową Antilopen Gang oraz zespół Il Civetto z Berlina, który zagra bałkański pop. Wstęp wolny.

Program tegorocznego Viadrina Day rozpocznie się już o godzinie 10:00 Dniem Otwartych Drzwi w budynku Gräfin-Dönhoff-Gebäude, Europaplatz 1, Frankfurt nad Odrą. Uczennice i uczniowie zainteresowani studiami na Viadrinie, ich nauczyciele i rodzice będą mogli poznać nasz uniwersytet od środka. Zapraszamy na wykłady, indywidualne rozmowy doradcze, targ inicjatyw studenckich i oprowadzanie po kampusie.

O godzinie 14.00 z placu przed budynkiem Gräfin-Dönhoff wyruszy autobus do frankfurckich akademików. W godz. 14.00-16.00 zapraszamy dzieci i rodziców z dwumiasta do udziału w festynie rodzinnym, który odbędzie się na kampusie uniwersyteckim, między budynkami Audimax i Hauptgebäude. Na dzieci czekać będzie wiele atrakcji, m.in. samodzielne eksperymenty, nauka żonglerki i malowanie twarzy.

O godz.15.00 rozpocznie się „Święto lata“ na placu Brunnenplatz. Zaplanowano liczne atrakcje sportowe, m.in. ścianę do wspinaczki, jogę piwną i ujeżdżanie mechanicznego byka, targ rękodzieła, przenośny escape room, bogatą ofertę gastronomiczną oraz 100-metrowy trawnik, na którym będzie można odpocząć. Viadrina Day zakończy aftershow-party we frankfurckim klubie Kamea.

Info: Uniwersytet Europejski Viadrina

Autor: Beata Bielecka | 12 czerwca 2019

Wróć Drukuj

facebook google plus one