Słubice

  • Info24: Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenów polożonych w Kunowicach
  • Info24: Informacja w sprawie przekształcenia użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe w prawo własności tych gruntów
  • Info24: Zbiórki publiczne po nowemu
  • Info24: Aplikacja mobilna - "Bezpieczne Lubuskie"
  • Info24: OSTRZEGAMY PRZED CZADEM !
Tlumaczenie realizowane za pomoca translatora, Gmina Słubice nie odpowiada za treść tłumaczenia.

Kalendarz imprez


Straż Miejska w Słubicach Mapa Gminy Słubice Mapa Słubice-Frankfurt Konsultacje społeczne Zespół Administracyjny Oświaty Słubicki Miejski Ośrodek Kultury Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. z o. o. Miejski Klub Sportowy Polonia Biblioteka Collegium Polonicum Ośrodek Pomocy Społecznej Zakład Administracji Mieniem Komunalnym Przedsiębiorstwo Usług Komunalnym Zakład Usług Wodno-Ściekowych Lubuska Niebieska Tarcza

Solary, a może pompy ciepła? Jest szansa na dofinansowanie!

W ramach Klastra Energii „energyREGION Rzepin”, do którego przystąpiła gmina Słubice, nasi mieszkańcy mogą zgłaszać zamiar zmiany sposobu ogrzewania i zaopatrzenia w energię elektryczną na system całkowicie proekologiczny. Na razie do gminy można dostarczać ankiety (wzór w załączniku), w których trzeba zaznaczyć, czy jesteśmy zainteresowani montażem: instalacji fotowoltaicznej, pomp ciepła, solarów czy może kotłów na biomasę?

Program, w ramach którego będzie można ubiegać się o 85 proc. dofinansowanie do zmiany systemu ogrzewania, na razie jeszcze nie ruszył. Pierwsza faza, to zebranie informacji o tym, ile osób w gminach jest tym tematem zainteresowana. Stąd konieczność wypełnienia ankiety. Więcej informacji na temat Klastra, do którego przystąpiła Gmina Słubice znajdziecie Państwo w załącznikach.

Bliższych informacji udziela Agata Kułaga z Wydziału Inwestycji i Ochrony Środowiska w słubickim Urzędzie Miejskim, tel. 95 737 20 31, pokój nr 201.

Autor: Beata Bielecka | 29 maja 2019Zdjęcia do wiadomości:

Wróć Drukuj

facebook google plus one